Iğdır Aydın gazetesi Hoşgeldiniz.. Bugün

head-reklam1
Bizi Sosyal Ağlarda takip edin
twitter
twitter
twitter

Ana Sayfa Haber IĞDIR,LI TURİZM 2+1 KEYFİ SEYAHAT OTOBÜSLERİ 24 Kas 2013 17:04

  IMG_9942 IMG_9943 IMG_9945Filosuna 2+1 ekleyen Iğdır,lı Turizm, düzenlenen bir törenle ilk 5 otobüsü Servise Koydu.

  Iğdır,da  24 yıldır Yolcu Taşımacılığı Yapan Iğdır,lı Turizm İlimize ilk defa 2+1 koltuk düzeninde otobüsleri getirerek servise koydu.

  Iğdır,lı Turizm yetkilisi Muhammet Hepöz, “ müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde ve konforlu bir yolculuk imkan sunmak için sürekli Yenilikçi çalışmaları yapıyoruz.

  2+1 serisini sahip olduğu konforla yolcularımıza güvenli ve rahat bir yolculuk sağlayacağımıza inanıyoruz. Sürekli servis kalitesini yükselterek Türkiye’nin en çok tercih edilen markası haline gelme gayreti içindeyiz. Müşterilerimize uçak konforunda rahat ve güvenli yolculuklar sunuyoruz. Kalitemizden asla ödün vermeyeceğiz” diye konuşan

  Iğdır,lı Turizm, Firma Yetkilisi Muhammet Hepöz, Iğdır Çıkışlı İstanbul,Ankara,Bursa,İzmir ve sahil bölgeleriyle yurt dışı çıkışlı hatlarda artan yolcu talebiyle birlikte,tekli düzende, koridorsuz,koltuk arkası kişiye özel televizyon,internet gibi gelişmekte olan işlevsel hizmetlerle birlikte hepimizin malumu, şehirlerarası yolcu taşımacılığı 2+1 Teknoloji harikası otobüslerle yolcularımızı Taşıyacağız.

  2+1 5 otobüs filolarında tekli koltuklara sahip otobüslerle hizmet veren Iğdır,lı  Turizm,

  Son Model markalarıyla özel talepli yolculara hizmet veren Iğdır,lı Turizm, farklarını sizler için araştırıp düşündük.

  Iğdırlı Turizm, araçlarında rakiplerine nazaran klasik 2+1 koltuk düzeninden daha farklı olarak kişiye özel televizyonlarla, konuklarına oldukça ferah bir yolculuk imkanı sağlıyor.

  Koltuklar ve araçlar dışında,2+1 yolculuğunun öncüsü olan Iğdır,lı Turizm Yolculara ikramıyla, bu sınıf,da liderliğini devam ettiriyor.

  Bundan sonra Iğdırlı Turizm, hizmet anlamında ihtisaslaşmış olduğu hatlar dışında Iğdır, İzmir-Ankara-İstanbul yolunda yolcuların sıkça tercih ettiği bir firma olma özelliğine ulaşmış oluyor.

  2013 yılı sonlarında Iğdır,lı Turizm, otobüslerde koltukları azaltarak yolcu konforunu artırma yoluna giden ilk firma “Iğdır,lı Turizm” dir.

  Bölgesel firmalar arasında yeniliklerde dikkatleri çeken Iğdır,lı 2+1 otobüslerini        Şehir Merkezinde Kurban Keserek, Otobüsleri tanıtımı için Şehir Turu atılar.

  Iğdır,lı Turizm Yetkilisi Mehmet Hepöz, yaptığı konuşmada 2+1 özel ürüne sahip Firmamız, yeni bir ürünü sunmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

  Türkiye yollarında Iğdır,lı Turizm, 2+1 araçlarını müşterilerinin beğenisine sundu. Biz,de Kazasız Belasız Yolculuk Dileriz. Iğdır TV, Radyosu ve Iğdır Aydın Gazetesi Çalışanları Adına.

   

   Etiketler
   Sosyal Medya   Anket

   SİZCE TÜRKİYENİN YENİ CUMHURBAŞKANI KİM OLACAK ?

   Sonuçları Göster

   Loading ... Loading ...

   Köşe Yazarları

   Facebook Kutusu


   sanalbasin.com üyesidir